Przejdź do treści

Technika grzewcza

INSTAL MARK

Technika grzewcza

W ciągu ostatnich lat technika grzewcza dokonała ogromnego postępu. Na rynku dostępne są najnowocześniejsze rozwiązania wykorzystujące naturalne źródła energii np. instalacja grzewcza solarna.

W ostatnich czasach obserwujemy znaczny wzrost cen paliw oraz energii co doprowadza do co raz wyższych kosztów ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Taki stan doprowadził do poszukiwania nowoczesnych rozwiązań wykorzystujących naturalne źródła energii. Ogrzewanie domów systemem solarnym stało się niemal powszechne . Instalacje tego typu są kosztowne jednak bardzo szybko zwracają się. Obecnie w wielu gminach dostępne są dopłaty do tego typu instalacji co znacznie obniża koszty montażu urządzeń.

Odpowiedzialność
Stale uzupełniamy swoja wiedzę aby być na bieżąco z nowościami technologicznymi wpływającymi na komfort, bezpieczeństwo i oszczędność.

W produkcji grzejników również zaszły ogromne zmiany. Obecnie stosowane są grzejniki stalowe oraz aluminiowe. Wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, charakteryzują się małą pojemnością co powoduje że nagrzewają się zaraz po uruchomieniu instalacji. Ich mała masa oraz estetyczny wygląd nie przypominają już dawnych kaloryferów.

W dziedzinie techniki grzewczej bardzo istotną role odgrywają piece. Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama kotłów, które dzielimy na rodzaje stosowanego paliwa. Kotły węglowe oprócz tradycyjne formy wyposażone są również w podajniki oraz sterowniki. Takie kotły ułatwiają nie tylko obsługę ale również pozwalają na kontrolowanie ilości spalanego opału.

Kompleksowe działanie
Oferujemy montaż nowych i modernizację istniejących instalacji z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań i technologii.
Kotłownie

Co nas wyróżnia?

Staramy się być godni polecenia i dlatego pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich technologii oraz rozwiązań, aby wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne w ich domach służyły długo i bezawaryjnie. Oferujemy Państwu szereg usług w dziedzinie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania.

Firma INSTAL MARK

Oferta

Usługi wodno kanalizacyjne

Instalacje wod-kan

Wykonanie instalacji wodnej i kanalizacyjne od podstaw z doborem materiałów. Naprawa istniejących instalacji.

img-5

Instalacje gazowe

Instalacje piecyków gazowych, podgrzewaczy wody. Montaż instalacji gazowych wewnętrznych oraz zewnętrznych.

img-6

Instalacje grzewcze - C.O.

Nowoczesne i ekonomiczne instalacje centralnego ogrzewania w wielu wariantach od standardowych po podłowowe.

Zachęcamy do kontaktu

Zadzwoń lub napisz