Profesjonalne usługi hydrauliczne

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi na terenie:

Raciborza, Rybnika, Gliwic, Wodzisławia Śl, Opola, Głubczyc, Kędzierzyna-koźla i okolic.

hydraulik Rybnik Racibórz Wodzisław Głubczyce Kędzierzyn-koźle Opole

HomeTechnika grzewcza

Technika grzewcza

Technika ogrzwania

W ciągu ostatnich lat technika grzewcza dokonała ogromnego postępu. Na rynku dostępne są najnowocześniejsze rozwiązania wykorzystujące naturalne źródła energii np. instalacja grzewcza solarna.

W ostatnich czasach obserwujemy znaczny wzrost cen paliw oraz energii co doprowadza do co raz wyższych kosztów ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Taki stan doprowadził do poszukiwania nowoczesnych rozwiązań wykorzystujących naturalne źródła energii. Ogrzewanie domów systemem solarnym stało się niemal powszechne . Instalacje tego typu są kosztowne jednak bardzo szybko zwracają się. Obecnie w wielu gminach dostępne są dopłaty do tego typu instalacji co znacznie obniża koszty montażu urządzeń.

instalacja grzejnika

W produkcji grzejników również zaszły ogromne zmiany. Obecnie stosowane są grzejniki stalowe oraz aluminiowe. Wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, charakteryzują się małą pojemnością co powoduje że nagrzewają się zaraz po uruchomieniu instalacji. Ich mała masa oraz estetyczny wygląd nie przypominają już dawnych kaloryferów.

W dziedzinie techniki grzewczej bardzo istotną role odgrywają piece. Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama kotłów, które dzielimy na rodzaje stosowanego paliwa. Kotły węglowe oprócz tradycyjne formy wyposażone są również w podajniki oraz sterowniki. Takie kotły ułatwiają nie tylko obsługę ale również pozwalają na kontrolowanie ilości spalanego opału.

Szybki kontakt

Marek Biel

tel. kom.: 886 190 498

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dane adresowe

Oni produkują

rury kotły co armatura do wody i gazu


Rury, kotły, zasobniki, armatura do wody i gazu, podgrzewacze wody, automatyka, pompy c.o. i cwu, kolektory słoneczne...

Więcej...

Środowisko

dom energooszczędny - oszczędzanie wody, ciepła
Otoczenie w jakim przebywamy i będziemy przebywać zależy od nas samych.

Więcej...

Warto wiedzieć

remont domu - grzejniki, kotły, kominki
Praktyczne porady o których warto wiedzieć przed planowaniem remontu.

Więcej...

Początek strony