Przejdź do treści

Kotłownie

INSTAL MARK

Kotły centralnego ogrzewania

Ogrzewanie naszych domów i mieszkań stanowi ogromne obciążenie naszego budżetu , dlatego wiele osób szuka nowoczesnych, oszczędnych form ogrzewania.
Na rynku pojawia się co raz więcej kotłów centralnego ogrzewania. Obecnie dobrze sprzedają się ekologiczne kotły. Cena takich urządzeń jest wysoka, jednak pozwala na uzyskanie sporych oszczędności podczas eksploatacji.
Stosując ekologiczne kotły centralnego ogrzewania możemy zmniejszyć koszty ogrzewania dwu lub trzy krotnie. Niestety zakup takich kotłów to jednorazowo wysoki wydatek.

Odpowiedzialność
Oferujemy rozwiązania zgodne z polskimi przepisami i normami dostosowane do potrzeb klienta.

Do najczęściej stosowanych zaliczamy:

Kotły ekologiczne na węgiel

Kotły ekologiczne na miał

Kotły gazowe

Kompleksowe działanie
Kładziemy duży nacisk na montaż profesjonalnego osprzętu wpływającego na wydłużenie żywotności kotła.
Kotłownie

Co nas wyróżnia?

Staramy się być godni polecenia i dlatego pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich technologii oraz rozwiązań, aby wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne w ich domach służyły długo i bezawaryjnie. Oferujemy Państwu szereg usług w dziedzinie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania.

Firma INSTAL MARK

Oferta

img-4

Kotły ekologiczne na węgiel

Paliwo stosowane do tego typu kotłów to ekologiczny, wysokokaloryczny węgiel. Wysoka kaloryczność węgla sprawia, że kocioł dostarcza odpowiednią ilość ciepłej wody do grzejników przy niewielkim wsadzie opału do kotła.

img-5

Kotły ekologiczne na miał

Kotły te wyposażone są w tzw. podajniki ślimakowe, które automatycznie przenoszą miał do komory spalania. Ich ogromnym atutem jest to, że wielkość podajnika pozwala na kilka dni pracy kotła bez przerwy. Jest to bardzo wygodny i ekonomiczny sposób na ogrzewania domu, ponieważ sami jesteśmy w stanie regulować ilość spalanego opału.

img-6

Kotły gazowe

Kotły gazowe dzielimy na jedno i dwufunkcyjne. Paliwo stosowane w tego typu kotłach to gaz ziemny. Gaz ziemny dzięki wysokiej kaloryczności pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania domów. Kotły jednofunkcyjne stosowane są jedynie do centralnego ogrzewania. Ich zadaniem jest podgrzewanie wody przekazywanej do nośników ciepła (grzejników) Kotły dwufunkcyjne stosowane są w instalacji centralnego ogrzewania oraz do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.Mało tego ,że spełniają podwójną rolę ,to także nie wymagają montażu dodatkowych urządzeń do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Nasza firma służy Państwu pomocą oraz poradą. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Przyjedziemy, doradzimy w doborze odpowiednich urządzeń . Prowadzimy także serwis posiadanych już przez Państwa urządzeń. Szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Dbamy o Państwa wygodę oraz zadowolenie.
Firma INSTAL MARK

Oferta

Usługi wodno kanalizacyjne

Instalacje wod-kan

Wykonanie instalacji wodnej i kanalizacyjne od podstaw z doborem materiałów. Naprawa istniejących instalacji.

img-8

Instalacje gazowe

Instalacje piecyków gazowych, podgrzewaczy wody. Montaż instalacji gazowych wewnętrznych oraz zewnętrznych.

solary

Technika grzewcza

Montaż nowoczesnych, ekologicznych i oszczędnych form ogrzewania. Dobór optymalnych rozwiązań.

Zachęcamy do kontaktu

Zadzwoń lub napisz